Sık Sorulan Sorular

Sorunuzun Cevabını Bulamazsanız

Destek Sayfamızdan veya Anasayfamızdaki İletişim Bölümümüzden Bizimle İrtibata Geçiniz

Her TL yatırma işlemi için yeni para yatırma isteği oluşturmanız gerekmektedir.Yatırma>Türk Lirası sekmesine gelerek talep oluşturmanız durumunda Banka bilgilerimizi görüntüleyebilirsiniz. Alıcı Adı ve IBAN bilgisini eksiksiz olarak yazmanız gerekmektedir. Kendi adınıza ait vadesiz hesabınızdan TL Yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Türkiye’de yer alan herhangi bir banka aracılığıyla tek seferde en az 100 TL ve üzeri Türk Lirası transfer işlemi (EFT/Havale) yapabilirsiniz.Transferi gerçekleştirdiğiniz banka hesap sahibi ile Netkripto'ya kayıtlı olan isim aynı olmalıdır.TL yatırma işleminizde alıcı ismi kısmına Modarazzi Ltd. ŞTİ. yazılmalıdır.Açıklama alanına, TL yatırma sayfasında bulabileceğiniz size özel üretilmiş transfer kodunu eklemeyi unutmayınız.Açıklama alanına "Hesaba Transfer Edilen, Bitcoin alım, yatırım" vb. bir yazı eklemeyiniz.100 TL altındaki yatırma işlemleri kabul edilmemektedir. Tutar gönderen IBAN numarasına iade edilecektir.Kurallara uygun olmayan TL yatırma işlemleri hafta içi aynı gün saat 17:00'a kadar, hafta sonu ve resmi tatillerde ise ilk iş günü iade edilecektir.Not : Kripto para çekme işlemi için hesabınızın onaylı olması gerekmektedir. Hesabınızın onaylı olması durumunda güvenlik prosedürü gereği ilk TL yatırma veya TL çekme işleminizin üzerinden 48 saat geçmesi gerekmektedir. Bu güvenlik prosedürü sadece ilk defa kripto para çekmek isteyen kullanıcılar için uygulanmaktadır. Daha sonraki işlemler için 48 saat beklemeden kripto para çekebilirsiniz.

Netkripto üzerinde Garanti Bankası ve Yapıkredi bankası üzerinden yapılan işlemler 7/24 olarak yapılabilmektedir ve ödemeler kullanıcı hesabına otomatik olarak tanımlanmaktadır. İşlemler hafta sonu ve tatil günleri dahil otomatik olarak anlık olarak yapılabilmektedir. Diğer bankalar üzerinden yapılan ödemeler ( Eft işlemleri için ) hafta içi mesai saatlerinden sonra bir sonraki iş günü içerisinden sistem tarafından otomatik olarak kullanıcı hesabına tanımlanmaktadır.Tatil ve Bayram günlerinden yapılan Eft işlemleri ise tatil gününden sonra gelen ilk mesai gününde, mesai başlangıcında kullanıcı hesabına otomatik olarak tanımlanmaktadır.Kurallara uygun olmayan TL yatırma işlemleri hafta içi aynı gün saat 17:00’a kadar, hafta sonu ve resmi tatillerde ise ilk iş günü iade edilmektedir.ATM’lerden kartsız işlemler menüsünden yada banka gişesinden nakit olarak para transferi yapan kişilerinin para iadesi için “ kimlik ön yüzü fotoğrafı ve kimlik üzerindeki isime ait vadesiz bir banka hesap numarası iletmesi gerekmektedir

Netkripto site üzerindeki hesabınıza HAVALE veya EFT yöntemleri ile para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi dilerseniz mobil, internet bankacılığı üzerinden kendi adınıza ait hesap aracılığı ile yapabilirsiniz. Harici olarak banka hesabınızın bulunduğu banka şubesi üzerinden gerekli şartlar dahilinde hesabınızdan HAVALE veya EFT olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı aracılığı ile yaptığınız her türlü ödemeler kabul edilmeyecektir. Banka şubelerinden EFT, HAVALE yöntemi ile kendi hesabınızdan TL yatırma işlemi yapabilirsiniz, lakin banka şubelerinden yapılan ve T.C. kimlik numaranıza ait olmayan TL yatırma işlemleri kabul edilmemektedir. ATM üzerinden yalnızca kendi adınıza düzenlenmiş banka kartı ile kendi adınıza kayıtlı vadesiz TL hesabınızdan yapılan ödemeler kabul edilmektedir. Önemli Not : ATM'lerden kartsız yapılan para transferi işlemlerinin iadesi için kimlik ön yüzü fotoğrafı ve kimlik üzerindeki isme ait vadesiz bir banka hesap numarası verilmesi zorunludur.

Hesap Onayı24 Saatlik Kripto Para30 Günlük Kripto Para24 Saatlik TL30 Günlük TL
Onaylanmış HesapLimitsizLimitsiz500.000 TL3.000.000 TL
İleri Düzey HesapLimitsizLimitsiz1.000.000 TL5.000.000 TL